All Products
-
HW-CMM Connectors/HW-M80 Connectors Micron-D Connectors
-
Rectangle Electrical Connectors
-
MIL-DTL-38999 I&II&III&IV D38999 Series Military Circular Connectors
-
MIL-DTL-26482 I &II MS26482 Series Bayonet Circular Connectors
-
Fiber Optic Connector
-
Russian Standard Series Connector
-
Circular Electric Connector Y Series
-
HSB Series High Density Connector
-
FQ Series Waterproof Circular Connectors
-
Custom Connectors ODM& OEM
-
Connector Spare Parts
-
Steve JobsWish your company better and better!
Contact Person :
Mike Huang
Phone Number :
17749510873
Keywords [ connector parts ] match 1344 Products.
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector, J30JM1-13ZKH25-Q1
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-21ZKH2-Q1
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-21ZKH2-Q2
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-21ZKS19
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-25ZKHY-Q6-1
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-31ZKH2-Q1
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |
MIL-DTL-38999 Series , D38999/26WG48SHN Circular Electric Connector D38999 Series Ⅲ
| Type Of Connector: | Shielding Plug |
|---|---|
| Contact: | Copper Alloy With Gold Plated |
| Plating: | Olive Green Cadmium Plating |
HW-CMM Connectors , HW-222Y22M11-0300-2300CMM Micro-D Connector
| Resistance To Insulation: | ≥1000MΩ |
|---|---|
| Insulators: | PPS+glass Fiber |
| Accessory: | Stainless Steel |
HW-CMM Connectors , HW-221Y22F22-0300-1300CMM Micro-D Connector
| Resistance To Insulation: | ≥1000MΩ |
|---|---|
| Insulators: | PPS+glass Fiber |
| Accessory: | Stainless Steel |
J30J SERIES Glass Sintered Gas Sealed Rectangular Electrical Connector , J30JM1-25ZKS19
| Operating Temperature: | -55℃~+125℃ |
|---|---|
| Salt Spray: | 96h |
| Rated Current: | 3A |

